BIOXSINE, Dermagen Forte Spray, 60ml

  • Dodaj recenzję:
  • 32970
  • Producent: BIOTA LABORATORIES POLSKA SP. Z O.O
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 73,07 zł

Ziołowy Spray Bioxsine Dermagen Forte został stworzony z myślą o osobach zmagających się z intensywnym wypadaniem włosów. Dzięki ośmiokrotnie bardziej stężonej formule Biocomplex B11, która aktywuje wzrost włosów poprzez wzmocnienie słabych cebulek włosowych, spray skutecznie zapobiega wypadaniu włosów. Dodatkowa zawartość procyjanidin wpływa na wzrost liczby komórek skóry głowy zmieniając etapy życia włosa, od fazy spoczynku do fazy aktywnego wzrostu, co ma pozytywny wpływ na przeciwdziałanie wypadaniu włosów.

Zawarte w sprayu procyjanidiny przyczyniają się do wzrostu liczby komórek skóry głowy, przeciwdziałając tym samym wypadaniu włosów i wzmacniając je.

Spray Bioxsine Dermagen Forte zawiera: witamy (A, B1, B2, B5 i B9), które wspomagając wzrost i wzmacniają włosy dodając im blasku i żywotności. Minerały (miedź, cynk, żelazo i wapń), które poprzez wzmocnienie cebulek sprawiają, że włosy stają się grubsze. Nienasycone kwasy tłuszczowe (omega-6 i omega-9) skuteczne w zwalczaniu wypadania
włosów. Flawonoidy, w tym między innymi apigenina, kemferol i mirecytyna, odżywiają włosy wspomagając ich zdrowy wzrost. Beta-sitosterol, który reguluje wydzielanie sebum i tym samym zmniejsza przetłuszczanie się włosów. Miód, który chroni i odżywia włosy.

Wskazania: dla osób borykających się z problemem intensywnego wypadania włosów.

Sposób użycia: stosować codziennie na noc, na całej powierzchni skóry głowy, zaczynając od miejsc, w których jest najintensywniejsza utrata włosów. Dla wzmocnienia działania można stosować spray dwa razy
dziennie, rano i wieczorem. Wmasowywać ruchami okrężnymi w skórę głowy przez co najmniej minutę. Nie spłukiwać. Spray Bioxsine Forte można stosować zarówno w dzień, jak i w nocy. Produkt powinien pozostawać na włosach przez co najmniej osiem godzin. Najlepsze wyniki uzyskuje się stosując produkt regularnie z szamponem Bioxsine Forte.

Składniki aktywne: witamy (A, B1, B2, B5 i B9), miedź, cynk, żelazo i wapń, Nienasycone kwasy tłuszczowe (omega-6 i omega-9), flawonoidy, beta-sitosterol, miód.