Cancprev, 60 kapsułek

  • Dodaj recenzję:
  • 34655
  • Producent: AXEPHARMA
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 29,99 zł

CANCPREV to połączenie wzajemnie się uzupełniających 7-miu aktywnych składników pochodzenia roślinnego i naturalnego o bardzo wysokiej aktywności biologicznej.


CANCPREV to nowy, rewolucyjny suplement diety zawierający kompleks składników, którego działanie wspiera profilaktykę zdrowotną w sposób dotychczas nieosiągalny przez inne dostępne produkty, przeznaczony do codziennej suplementacji dla osób dbających o zdrowie.
 
Działanie substancji aktywnych zawartych w suplemencie diety CANCPREV określa się w literaturze medycznej oraz publikacjach popularno-naukowych jako mogących wspierać szeroko pojętą profilaktykę antynowotworową.

Składnikom suplementu diety CANCPREV przypisuje się również działanie antyoksydacyjne. Podkreśla się także ich właściwości silnie wspomagające naturalną odporność.


Składniki:
AXEKURKUMIN COMPLEX
( Curcuma longa L. + Piper nigrum + Capsicum frutescens L. ) – EKSTRAKT 500mg+20mg+20mg*
Wysokoskoncentrowany ekstrakt z korzenia KURKUMY w synergicznej kompozycji z piperyną oraz kapsaicyną dający unikalną przyswajalności kurkuminy. Ekstrakt zawiera tylko naturalny korzeń kurkumy bez chemicznych dodatków i polepszaczy. Ekstrakt nie jest izolowany do samego ekstraktu kurkuminy, dzięki czemu zostały zachowane liczne substancje, które uzupełniają lub wzmacniają działanie kurkuminy.

AXEBROCCO COMPLEX
( Brassica oleracea L. ) – EKSTRAKT 120mg*
Silnie skoncentrowany ekstrakt z brokułów – wielokrotnie bardziej niż same brokuły.
Axebrocco complex to aktywny ekstrakt z brokułów wytwarzany w procesie zachowującym wszystkie właściwości brokułów zwielokrotnione przez wysoką koncentrację substancji.

SELEN MAX - 120µg*
Selenian sodu zawarty w CANCPREV®, w porównaniu do organicznych związków selenu jest szybciej przyswajalny przez organizm. Jego przyswajalność jest na bardzo wysokim poziomie, co gwarantuje szybkie wysycenie organizmu tym pierwiastkiem szczególnie jeśli jego poziom uległ obniżeniu w wyniku dużego obciążenia fizycznego lub umysłowego. Selen zawarty w preparacie jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm.

WITAMINA D MAX - 40µg*
Witamina D zawarta w preparacie została dobrana w takiej ilości, żeby w sposób bezpieczny i regularny suplementować witaminę bez obaw o jej przedawkowanie w wyniku nadmiernego spożycia.

ŻURAWINA EKSTRAKT COPMLEX
( Vaccinium Macrocarpon L. ) – EKSTRAKT 120mg*
Wysoce skoncentrowany ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej to składnik o wyjątkowych właściwościach. W każdej kapsułce suplementu CANCPREV® znajduje się ekstrakt, który odpowiada wielokrotnie wyższej ilości owoców żurawiny ze względu na bardzo wysoką koncentrację. Ekstrakt jest pochodzenia europejskiego. Jest bardzo dobrze przyswajalny przez organizm.

AXEGARLIC COMPLEX
( Allium Sativum L. ) – EKSTRAKT 120mg*
Wysokoskoncentrowany ekstrakt z czosnku. Wykorzystany ekstrakt zachowuje wszystkie biologiczne właściwości czosnku. Ekstrakt posiada europejską jakość i nie wykorzystuje zamienników chemicznych upośledzających wchłanianie oraz czystość produktu.

WITAMINA K MAX - 150µg*
Witamina K zawarta w preparacie została dobrana w takiej ilości, żeby w sposób bezpieczny i regularny suplementować witaminę bez obaw o jej przedawkowanie w wyniku nadmiernego spożycia.

Co oznacz WYSOKA KONCENTRACJA EKSTRAKTU?
Koncentracja ekstraktu z Kurkumy DER 10:1 będzie oznaczać, że
500mg ekstraktu odpowiada aż 5 gramom postaci roślinnej.


Kapsułka zawiera:
Wysoko skoncentrowany ekstrakt z kurkumy (Curcuma longa L.); żelatyna; substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna); Wysoko skoncentrowany ekstrakt z brokułów (Brassica oleracea L.); Wysoko skoncentrowany ekstrakt z owoców żurawiny wieloowocowej (Vaccinium Macrocarpon L.); Wysoko skoncentrowany ekstrakt z czosnku (Allium Sativum L.); Wysoko skoncentrowany ekstrakt z papryki Chili (Capsicum frutescens L.); Wysoko skoncentrowany suchy ekstrakt z owocu pieprzu czarnego (Piper nigrum); cholekalcyferol (Witamina D); substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych); Fitomenadion (Witamina K); selenian (IV) sodu; barwnik

Wszystkie występujące w suplemencie diety CANCPREV ekstrakty są wysoko skoncentrowane.
Dzięki temu zawartość substancji aktywnych jest wielokrotnie wyższa niż w postaci naturalnej.
Zawartość suplementu została dobrana w taki sposób żeby bezpiecznie i regularnie wspomagać profilaktykę zdrowotną.

Jak stosować:
Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu:
1-2 kapsułki dziennie

Zaleca się przyjmować kapsułki suplementu CANCPREV podczas posiłku. Zwiększa to przyswajalność
składników aktywnych.