Opis
Cefalgin, 10 tabletek
Bóle głowy, zębów, menstruacyjne, nerwobóle, a także bóle związane z przeziębieniem i grypą.
Skład:
(1 tabletka): paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg, kofeina 50 mg. Substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, sodu laurylosiarczan, alkohol poliwinylowy, żelatyna, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.
Działanie:
Skuteczny w bólach związanych ze skurczem mięśni gładkich.
Dawkowanie:
Dorośli 1-2 tabletki jednorazowo. Dzieci i młodzież powyżej 12 roku życia: 1 tabletka jednorazowo. W razie potrzeby dawkę można powtarzać do 3 razy na dobę
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.