Fervex gran.dop.roztw.doust.cytr.8 sasz

  • Dodaj recenzję:
  • 2440
  • Producent: BRISTOL MYERS SQUIBB POLSKA SP. Z O.O.
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 15,24 zł
Skład:
Paracetamol - 500 mg
Maleinian feniraminy - 25 mg
Vitamina C - 200 mg

Działanie:
- przeciwbólowo,
- przeciwgorączkowo,
- antyhistaminowo (zmniejsza katar, obrzęk błon śluzowych, łzawienie oczu),
- uzupełnia niedobory vitaminy C,
- wzmacnia naturalną odporność.

Wskazania do stosowani:
Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych

Działania niepożądane:
Reakcje alergiczne w postaci: wysypki skórnej, rumienia, zapalenia skóry, plam, zmiany w obrazie morfologicznym krwi, suchość w jamie ustnej, zaburzenie ostrości, zatrzymanie moczu. Przy długim stosowaniu może wystąpić uszkodzenie wątroby i nerek.

Dawkowanie:
Przyjmować 2 - 3 razy na dobę po 1 saszetce. Należy zachować co najmniej 4 godziny odstępu pomiędzy kolejnymi dawkami. Nie należy stosować leku dłużej niż 5 dni, chyba, że lekarz zaleci inaczej.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.