LIOVEN żel 50 g

  • Dodaj recenzję:
  • 19032
  • Producent: EMO-FARM SP.Z O.O.
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 15,24 zł
Skład:
Heparyna, wyciąg z oczaru, wyciąg z kasztanowca, wyciąg z arniki, mentol.

Wskazania:
LIOVEN, dzięki wyjątkowej kompozycji składników, skutecznie i szybko zmniejsza uczucie zmęczenia i ciężkości nóg. Poprawia ich estetykę i wygląd. Działa łagodząco i odprężająco. Dodatek mentolu powoduje przyjemne uczucie delikatnego chłodzenia, świeżości i lekkości zmęczonych nóg. Preparat, dzięki lekkiej konsystencji, szybko się wchłania, nie brudzi odzieży, ma przyjemny zapach. Pozostawia skórę gładką, elastyczną i miękką.

LIOVEN jest szczególnie polecany dla osób ze skórą skłonną do pajączków naczyniowych oraz rozszerzonych i kruchych naczynek, wykonujących stojącą i siedzącą pracę, w podróży i podczas upałów.

Sposób użycia:
Niewielką ilość żelu rozsmarować na skórze nóg kilka razy dziennie – w zależności od potrzeb.

Ostrzeżenia:
nie zaleca się stosowania preparatu u osób z zaburzeniami krzepnięcia krwi. Nie stosować na podrażnioną skórę i błony śluzowe. Unikać kontaktu preparatu z oczami. Chronić przed dziećmi. Nie stosować po upływie terminu ważności

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.