Panadol Extra tabl. 12 szt. i

Dodaj recenzję:
  • 4556
  • Producent: GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O.
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 3,21 zł
Krótka data ważności: 30.09.2017


Działanie i wskazania:
Działanie przeciwbólowe w: bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych, bólach menstruacyjnych. Preparat Panadol Extra może być stosowany w: przeziębieniach, stanach grypopodobnych.
Działanie przeciwgorączkowe.

Skład:
Każda tabletka preparatu Panadol Extra, przeznaczona do podawania doustnego zawiera: Substancje czynne: paracetamol - 500 mg, kofeina - 65 mg. Substancje pomocnicze: skrobia, sorbonian potasu.

Dawkowanie/Sposób użycia:
Dorośli: W zależności od nasilenia dolegliwości 1 do 2 tabletki preparatu Panadol Extra co 4 godziny. Preparatu Panadol Extra nie należy przyjmować częściej niż co 4 godziny. Nie wolno przekraczać 4 dawek (8 tabletek) w ciągu doby. Preparat nie jest zalecany dla dzieci poniżej 12 roku życia. Jeśli objawy choroby nie ustępują należy skonsultować się z lekarzem.

Ciąża i okres karmienia piersią:
Okres ciąży i karmienia piersią - stosować tylko po konsultacji z lekarzem.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.