RESVEGA kaps. 60 kaps.

  • Dodaj recenzję:
  • 33451
  • Producent: THEA POLSKA SP. Z O.O.
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 44,90 zł
RESVEGA
Witaminy i składniki mineralne o właściwościach antyoksydacyjnych*, niezbędne kwasy tłuszczowe Omega-3, luteina i zeaksantyna oraz resweratrol (wyciąg z winogron Vitis vinifera)


RESVEGA jest suplementem diety zawierającym witaminy i składniki mineralne o właściwościach antyoksydacyjnych*, luteinę, zeaksantynę, niezbędne kwasy tłuszczowe Omega-3 oraz resweratrol (wyciąg z winogron Vitis vinifera).
* Cynk, miedź, witamina E i witamina C przyczyniają się do ochrony struktur komórkowych przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

INFORMACJE ŻYWIENIOWE
Witaminy i składniki mineralne o działaniu antyoksydacyjnym*
Witamina C120 mg150%
Witamina E30 mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu250%
Cynk12,5 mg125%
Miedź1 mg 100%
Niezbędne kwasy tłuszczowe
Olej rybi klasy
Omegavie TG
QUALITY SILVER
950 mg-
w tym kwasy Omega-3606 mg-
- DHA***366 mg-
- EPA172 mg-
- DPA<= 47,5 mg-
Luteina i Zeaksantyna
Luteina10 mg-
Zeaksantyna2 mg-
Resweratrol
w tym Trans-resweratrol60 mg-


** % RWS : % referencyjnej wartości spożycia (dla osoby dorosłej) (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011)
*** DHA przyczynia sie do utrzymania prawidłowego widzenia. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym pobraniu 250 mg DHA.

Ilość netto: 55 g

SKŁADNIKI
Olej rybi (zawierający niezbędne kwasy tłuszczowe Omega-3); żelatyna wołowa; woda oczyszczona; witamina C (kwas L-askorbinowy); substancja zagęszczająca: glicerol; substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol; emulgator: monostearynian glicerolu; resweratrol; luteina, olej szafranowy; witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu); substancja przeciwzbrylająca: wosk pszczeli; emulgator: lecytyna sojowa; cynk (tlenek cynku); zeaksantyna, olej szafranowy; miedź (siarczan miedzi (II)); barwniki: czarny tlenek żelaza i czerwony tlenek żelaza.

ANTYOKSYDANTY
Witamina E, witamina C, cynk i miedź przyczyniają się do ochrony struktur komórkowych przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

Witamina E:
Witamina E znajduje się w olejach roślinnych.

Witamina C:
Witamina C znajduje się w owocach i warzywach.

Cynk:
Cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Cynk występuje w mięsie i rybach.

Miedź:
Miedź występuje w podrobach, mięczakach i suszonych owocach.

LUTEINA I ZEAKSANTYNA
Luteina i zeaksantyna to dwa żółte pigmenty występujące w znacznych ilościach w niektórych warzywach zielonych, takich jak szpinak, brokuły i sałata.

NIEZBĘDNE KWASY TŁUSZCZOWE OMEGA-3
(DHA I EPA)
Kwas dokozaheksaenowy (DHA) oraz kwas eikozapentaenowy (EPA) to dwa wielonienasycone kwasy tłuszczowe należące do rodziny kwasów tłuszczowych Omega-3. Kwasy Omega-3 są niezbędnymi kwasami tłuszczowymi, tzn. że muszą być dostarczane z pożywieniem lub w postaci suplementów diety (w przypadku niezrównoważonego jadłospisu).
DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym pobraniu 250 mg DHA. Kwasy Omega-3 obecne są w dużych ilościach w mięsie tłustych ryb, takich jak tuńczyk, łosoś i śledź.

RESWERATROL
Winogrona są bogate w związki fenolowe, w tym resweratrol. Resweratrol występuje w niektórych owocach, zwłaszcza w winogronach, oraz w winie.

SPOSÓB STOSOWANIA
Dwie kapsułki raz dziennie; najlepiej przyjmować na początku lub w trakcie głównego posiłku, z niewielką ilością wody. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

RESVEGA jest suplementem diety, który nie może być stosowany jako substytut zrównoważonej i zróżnicowanej diety.

RESVEGA może powodować nieznaczne zaburzenia trawienne bez poważnych skutków (nudności, odbijanie się, biegunka). W takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI DOTYCZĄCE STOSOWANIA
Nie należy stosować tego suplementu diety w przypadku uczulenia na jeden z jego składników.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Suplement diety RESVEGA należy przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Chronić przed światłem i wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: 60 kapsułek