Vision PLUS kaps. 30 kaps.

Dodaj recenzję:
  • 26592
  • Producent: INV POLAND SP. Z O.O.SP.KOMANDYTOWA
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 13,99 zł
Składniki:
Ekstrakt z kwiatu aksamitki wzniesionej; Witamina C (kwas askorbinowy), sproszkowany kwas tłuszczowy omega–3; Substancje antyzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu; Składniki otoczki; żelatyna, czerwony tlenek żelaza, ditlenek tytanu.

1 kapsułka 565 mg (zalecana porcja dzienna do spożycia) zawiera:
–400 mg ekstraktu z kwiatu aksamitki wzniesionej, w tym 20 mg luteiny.
–40 mg witaminy C, co stanowi 50% zalecanego dziennego spożycia.
–3 mg sproszkowanego kwasu tłuszczowego omega-3.

Opis preparatu – właściwości:
Vision PLUS zawiera w swoim składzie ekstrakt z kwiatu aksamitki wzniesionej z aktywnym składnikiem – luteiną oraz witaminą C i kwasy tłuszczowe omega–3. Luteina wpływa korzystnie na funkcjonowanie plamki żółtej oka odpowiedzialnej za centralne widzenie. Wraz z witaminą C obecną w preparacie pomaga utrzymać oczy w dobrym zdrowiu, chroniąc je przed oksydantami (związkami utleniającymi). Chroni także oczy przed promieniowaniem UVA i UVB.

Wskazania do stosowania:
Preparat stanowi uzupełnienie diety osób dorosłych w składniki korzystnie wpływające na podtrzymanie prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku.

Sposób użycia:
1 kapsułka dziennie rano lub wieczorem bezpośrednio przed posiłkiem popijając wodą.

Ostrzeżenie i przechowywanie:
Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zaleconej dawki dziennej. Preparatu nie należy stosować w wypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Przechowywać w sposób uniemożliwiający dostęp małych dzieci, w temperaturze pokojowej w miejscu suchym i zacienionym.


Suplement diety nie może być stosowany jako suplement zróżnicowanej diety.