Voltaren MAX żel 0,0232 g/g 100 g (tuba)

  • Dodaj recenzję:
  • 26685
  • Producent: NOVARTIS CONSUMER HEALTH GMBH
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 32,51 zł
Voltaren MAX został opracowany specjalnie z myślą o osobach, którzy cierpią przede wszystkim na długotrwałe bóle stawów. Dzięki zawartości maksymalnej dawki substancji przeciwbólowej i przeciwzapalnej, Voltaren Max jako jedyny żel przeciwbólowy wydawany bez recepty, działa aż przez 12h. Oznacza to, że aby cieszyć się swobodą ruchu przez cały dzień, możesz posmarować bolące miejsce jedynie rano. A jeśli chcesz mieć spokojny sen, wystarczy wieczorem użyć żelu Voltaren Max, a ten będzie walczyć z bólem przez całą noc.

Wskazania:
-Dla osób odczuwających długotrwały, chroniczny ból stawów, który przeszkadza im w wykonywaniu codziennych czynności.
-Dla osób dorosłych cierpiących na chorobę zwyrodnieniową stawów.

Działanie:
-Działa przeciwbólowo aż do 12h.
-Działa przeciwzapalnie.
-Poprawia sprawność ruchową i skraca czas powrotu stawu do normalnego funkcjonowania.

Jak stosować?
Lek działa przeciwbólowo do 12 godzin. Należy go stosować na bolące miejsca 2 razy na dobę (rano i wieczorem).

-W celu otwarcia tuby, przed pierwszym użyciem, należy: odkręcić zakrętkę, nałożyć ją odwrotną stroną na zabezpieczenie i przekręcić, co umożliwi zdjęcie zabezpieczenia z tuby.
-Delikatnie wmasuj niewielką ilość żelu w skórę w obolałym lub opuchniętym miejscu. Ilość żelu jakiej potrzebujesz, uzależniona jest od rozmiaru obolałego lub opuchniętego miejsca. Zwykle wystarczy porcja wielkości wiśni lub orzecha.
-Po zastosowaniu żelu, umyj ręce (chyba że to ręce są poddawane leczeniu).

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.