O nas

Witamy w aptece internetowej aptekamirowska.pl

Leki i kosmetyki online

Nasza apteka może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży farmaceutyków oraz kosmetyków i dermokosmetyków. Udało nam się wypracować silną pozycję na rynku farmaceutycznym oraz zdobyć zaufanie dużej liczby Klientów.

Aby dotrzeć z naszą ofertą do jak największego grona odbiorców, założyliśmy również aptekę online: www.aptekamirowska.pl.

Apteka internetowa www.aptekamirowska.pl działa w oparciu o działalność apteki ogólnodostępnej typu A. Powstała z myślą o Pacjentach ceniących sobie wygodę, bezpieczeństwo, profesjonalną i fachową obsługę. Apteka prowadzi sprzedaż preparatów, które można otrzymać bez recepty.

W naszej bogatej ofercie online znajdują się leki, witaminy i minerały, zioła, preparaty przeciwbólowe i uspokajające, suplementy diety, kosmetyki i dermokosmetyki środki wspomagające odchudzanie. W asortymencie naszej apteki znajdą Państwo również sprawdzone leki na pamięć i koncentrację oraz preparaty poprawiające funkcjonowanie układu pokarmowego, odpornościowego czy moczowego.

Zapewniamy bezpieczeństwo i najwyższą jakość obsługi zakupów. 

 

Dane firmy:

ADAPHARM SP. Z 0.0.
Ul. Floriana 2 lokal U7
05-850 Ożarow Mazowiecki

Dane apteki prowadzącej sprzedaż internetową:

MIRO APTEKA
Pl. Mirowski 1
00-138 Warszawa
tel. (22) 620 67 24
email. kontakt@aptekamirowska.pl (pytania dotyczące zamówień i funkcjonowania sklepu)
email. farmaceuta@aptekamirowska.pl (pytania w sprawach kupowanego leku oraz porady farmaceutycznej)

 

Nasza infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.

Apteka posiada koncesję wydaną przez Mazowiecki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, na prowadzenie apteki ogólnodostępnej o nr WIF.Z-108/2002.